Tijdens de fotoshoot is model Kim Corstjens in vier verschillende stijlen gefotografeerd. Bekijk de video voor een impressie.
Kristel is erg fijn om mee samen te werken, ze heeft oog voor detail, is flexibel en is bovendien erg gezellig in de omgang. We hebben al een aantal keren samengewerkt, waarbij zij de make-up verzorgt bij mijn fotoshoots waar ik fotografeer. De resultaten zien er keer op keer weer goed uit. Ik kijk uit naar onze volgende shoot!
Bekijk alle klantreactiesMake-up artist Kristel van Heugten heeft reeds vele opdrachten met succes uitgevoerd. Van naturel make-up tot zware smokey eyes en van bruidjes tot fotoshoots: het portfolio blijft maar groeien. Bekijk hier een greep uit haar werk.
Bekijk het portfolio